Security Officer

Az RTL Magyarország dinamikus bővülése következtében keresünk
kollégát, 2 éves fix időtartamra.

A pozíció célja: Informatikai szabályzatok és irányelvek kialakítása, tovább fejlesztése és implementálása az informatikai rendszerek hatékony védelme céljából.

Feladatok:

  • Informatikai biztonsági szabályzatok elkészítése, tovább fejlesztése és implementálása az IT csoport bevonásával
  • Átfogó terv kidolgozása és végrehajtása számítástechnikai hálózat biztonságosságának növelése érdekében
  • A terv implementációjának biztosítása
  • Cégcsoport szintű biztonsági szabályzatok implementálása, megfelelőség biztosítása folyamatos nyomon követéssel

Elvárások:

  • CISO végzettség
  • Legalább 3-5 év hasonló területen / pozícióban szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi projektekben szerzett tapasztalat
  • Projekt management tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Részt vehetsz Magyarország piacvezető kereskedelmi televíziójának mindennapjaiban
  • Megismerkedhetsz a televízió működésével, hozzájárulhatsz a jövőjének alakításához
  • Segítőkész társaság és vezetők várják a csapat legújabb tagját
  • Állatbarát munkahely, kedvencedet magaddal hozhatod az irodai etikett betartásával
  • Magas színvonalú munkakörülmények

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hibrid munkavégzés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Nyelvtanulási  és egyéb képzési lehetőségek
  • Sport és kulturális programokon való részvételi lehetőség
  • Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban
  • Nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Komplex üzleti ismeretek elsajátítása

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.
Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu karrier oldalán.

Company: M-RTL ZRT

Country: Hungary

State/Region: Budapest

City: Budapest

Postal Code: Budapest

Job ID: 186368

Date:  Dec 28, 2021
Location:

Budapest, BU, HU, Budapest

Job Segment: Security Guard, Security Officer, Security