Műszaki épületüzemeltetési mérnök / Energetikus

Az RTL Magyarország dinamikus bővülése következtében keressük új kollégánkat
munkakörbe.

A pozíció célja:  Az Irodaház és gyártó funkciók infrastruktúrájával kapcsolatos műszaki, üzemeltetési és karbantartási feladatok koordinálása, energiafelhasználások nyomonkövetése, kimutatások készítése. Aktív részvétel az új energiamenedzsment funkció bevezetésében.

Feladatok:

  • A létesítmény-üzemeltetési szolgáltatások és eszközbeszerzések, valamint az alvállalkozókkal való szerződéskötés folyamatának irányítása
  • Energia beszerzés, részvétel az energiamenedzsment funkció kialakításában, bevezetésében
  • Energiahatékonyság növelő akciók kidolozása, dokumentálása, riportálása.
  • Statisztikák, elemzések és nyilvántartások készítése, riportálás
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, hatóságokkal, közművekkel
  • Megrendelések, teljesítési igazolások számlák kezelése
  • Belső megrendelői igények tisztázása/pontosítása, tárgyalások lebonyolítása a vállalkozókkal
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel és a helyiséggazdálkodásért felelős munkatársakkal, a belső költözések műszaki jellegű támogatása, a költözésekhez kapcsolódó átalakítási munkák koordinálása, ellenőrzése
  • Részvétel a költségek tervezésében, év közbeni kontrolljában, valamint a területéhez kötődő beruházások előkészítésben, azok végrehajtásában
  • Szerződéskötési folyamatok koordinálása (bérleti, közüzemi, kivitelezési, üzemeltetési)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész/villamos/energetikus/üzemeltető)
  • Energetikai ismeretek és az építményekkel kapcsolatos szabvány ismeretek
  • Munkavédelmi – és Tűzvédelmi ismeretek
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Szerződéskötési, pénzügyi ismeretek előnyt jelentenek
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Részt vehetsz Magyarország piacvezető kereskedelmi televíziójának mindennapjaiban
  • Megismerkedhetsz a televízió működésével, hozzájárulhatsz a jövőjének alakításához
  • Tapasztalt kollégáktól tanulhatod meg a szakmát és fejlesztheted ismereteidet
  • Segítőkész társaság és vezetők várják a csapat legújabb tagját
  • Állatbarát munkahely, kedvencedet magaddal hozhatod az irodai etikett betartásával
  • Magas színvonalú munkakörülmények, hosszú távra tervezőknek egy stabil munkahely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hibrid munkavégzés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Nyelvtanulási  és egyéb képzési lehetőségek
  • Sport és kulturális programokon való részvételi lehetőség
  • Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban
  • Nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Komplex üzleti ismeretek elsajátítása

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.
Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu karrier oldalán.

Company: M-RTL ZRT

Country: Hungary

State/Region: Budapest

City: Budapest

Postal Code: 1222

Job ID: 217163

Date:  Jun 17, 2022
Location:

Budapest, BU, HU, 1222

Job Segment: Logistics, Supply Chain, Supply, Operations