Pénzügyi kontroller

Pénzügyi Kontroller

Határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás

Feladatok

  • Havi gyakoriságú számviteli zárási valamint konszolidálási feladatok elvégzése
  • Havi, negyedéves, éves gyakoriságú és eseti jellegű jelentések elkészítése
  • Tervezési feladatok (eredménykimutatás és mérlegtervezés), a tervek követése, előrejelzések készítése, pénzügyi elemzése, üzleti és számviteli adatok folyamatos egyeztetése
  • Kontrollpontok felállítása és működtetése a riportokban
  • Szoros együttműködés és folyamatos egyeztetés a társterületekkel
  • Az adott területhez kapcsolódó napi ellenőrzési, jóváhagyási, véleményezési, adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás külföldi anyavállalattal

    Elvárások
  • Közgazdasági / pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Számviteli területen szerzett min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés, erős számviteli tudás elengedhetetlen
  • Kiemelkedő Excel használat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, SAP ismeret előnyt jelent (FI/CO/BW)

    Személyiségbeli elvárások
  • Jó együttműködési és alkalmazkodási képesség
  • Analitikus gondolkodás, összefüggések gyors feltárása
  • Igényesség, precizitás, pontosság, rendszerszemlélet
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Proaktivitás és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való készség

    Amit kínálunk
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, inspiráló csapat
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban
  • All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása (próbaidő lejártát követően)
  • RTL Sport Klubban való részvétel (foci, futó és túra klub)
  • Hétvégi hazautazás támogatása közösségi közlekedéssel a hatályos rendelkezés alapján

    Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje.”
    Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu  karrier oldalán
    A magyar és angol nyelvű pályázatokat a pozíció megjelölésével és a bruttó fizetési igény megadásával várjuk.

Az RTL Magyarország hazánk egyik legnagyobb médiavállalata, amelynek zászlóshajója a piacvezető televíziós csatorna az RTL Klub. A cég működését több, mint 400 dolgozó segíti elő, egy rendkívül fiatalos, dinamikus, pörgős és izgalmas környezetben.

Dátum:  2021.06.04.
Hely:

Budapest, BU, HU, 1222