Account Manager – Logistyka kontraktowa

lokalizacja: Błonie

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Budowanie relacji z Klientem;
  • Rozwiązywanie i koordynacja bieżących kwestii zainicjowanych wewnętrznie lub przez Klienta;
  • Nadzór nad postanowieniami umowy oraz monitorowanie procesów pod kątem zgodności z kalkulacją;
  • Tworzenie dokumentów biznesowych oraz ofert;
  • Cykliczne raportowanie wyników;
  • Proponowanie nowych pomysłów optymalizacyjnych oraz udział we wdrożeniach nowych usług / projektów;
  • Comiesięczne fakturowanie oraz monitorowanie rentowności projektu;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta B2B (mile widziane w branży logistycznej);
  • Wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność budowania i utrzymania relacji z klientem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz orientacji na rozwiązania;
  • Proaktywnej postawy oraz otwartości na zmiany;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (warunek konieczny);
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o uznanej marce na rynku;
  • Udział w ambitnych projektach realizowanych dla największych polskich i światowych marek;
  • Autonomiczny czas pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną sprzyjającą rozwojowi zawodowemu;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych i świadczeń socjalnych.

Arvato jest liderem usług logistycznych e-commerce dla branż Fashion&Beauty oraz Healthcare. Zapewniamy kompleksowe usługi dla sektora e-commerce. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu w obsłudze procesów operacyjnych, wiedzy eksperckiej na temat kompleksowej wysyłki B2C i B2B, Arvato zapewnia sklepom on-line możliwość uzyskania natychmiastowych korzyści biznesowych, wpływając na zwiększenie poziomu satysfakcji klientów. Arvato łączy know-how swoich pracowników z odpowiednią technologią i właściwymi procesami biznesowymi, aby w wymierny sposób zwiększyć produktywność i wyniki działalności swoich partnerów.

We wszystkich lokalizacjach współpracujemy według zasad Team Positivity - Pozytywny Zespół. Filarami tego podejścia są Postawa, Relacje i Otwartość. PRO to przede wszystkim przestrzeń do dialogu, a także ciągłe budowanie otwartości w oparciu o szacunek, pomoc i życzliwość. Pozwala nam to być organizacją rozwijającą się dzięki dbałości o pozytywne relacje.

Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Country: Poland

State/Region: Mazowieckie

City:  Warszawa

Postal Code: 00-001

Job ID: 265878

Segment pracy: Supply Chain Manager, Supply Chain, Account Manager, Social Media, Operations, Sales, Marketing