Team Leader zespołu Collections z j. niemieckim

Zadania:
▪ Operacyjne zarządzanie i odpowiedzianość za pracę podległego zespołu ze szczególnym uwzględnieniem KPI, jakości, skuteczności, przestrzegania procedur, poziomu wiedzy i umiejętności jej praktycznego zastosowania, standardów obsługi kienta oraz dyscypliny pracy;

▪ Motywowanie zespołu, wspomaganie dążenia do osiągnia wyników m.in. poprzez rozmowy indywidualne, grupowe oraz dodatkowe inicjatywy;

▪ Wsparcie merytoryczne pracowników oraz kontrola ich pracy i posiadanej przez nich wiedzy procesowej;

▪ Współpraca z Coachami, drugim TL zespołu oraz Managerem Operacyjnym we wszystkich kwestiach dot. struktury zespołów, szkoleń, procedur procesowych, etc.

▪ Monitorowanie pracy podległych pracowników z wykorzystaniem dostępnych narzędzi i raportów;

▪ Przygotowywanie raporów na potrzeby Managera Operacyjnego.

Czego oczekujemy?
▪ Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1 – C2)

▪ Wykształcenie wyższe, preferowanie kierunki: zarządzanie/ finanse

▪ Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Team Leadera bądź Koordynatora zespołu obsługi klienta/ collections

▪ Dobra znajomość progarmów MS Excel oraz MS Word

▪ Doświadczenie w pracy w środowisku SSC/ BPO

▪ Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

▪ Rozwinięte umiejętności analizowania danych oraz wyciągania wniosków

Co zyskujesz?

▪ Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

▪ Profesjonalne szkolenia wdrażające

▪ Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy

▪ Pracę w oddziale międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta

▪ Zróżnicowany pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Financial Services Poland

Country: Poland

State/Region: Śląskie

City: Katowice

Postal Code: 40-018

Job ID: 59761

Segment pracy: Manager, BPO, Collections, Accounts Receivable, Management, Operations, Finance