Zadania:

  • Wsparcie obszaru Supply Chain Management,

  • Wdrażanie nowych klientów w oparciu o moduł SAP WM (S/4 HANA),

  • Obsługa serwisowa istniejących rozwiązań w zakresie wszystkich procesów mających miejsce w obsłudze firm z branży e-commerce.

  • Uczestniczenie w międzynarodowych projektach.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie jako Konsultant SAP w module WM,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2),
  • Znajomość podstaw języka programowania ABAP (debugowanie, rozumienie kodu),
  • Znajomość procesów biznesowych w logistyce,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Otwartość i proaktywność,
  • Orientacja na rozwiązania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pełnych cyklach wdrożeniowych SAP w module WM,

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,

  • Branżowe platformy e-learningowe (m.in. SAP Learning Hub),
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • Dostęp do książek SAP Press,
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie.

To oferujemy

  • Udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato,

  • Pracę w oparciu o metody zwinne,
  • Możliwość korzystania z home office 2 dni w tygodniu,
  • zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Segment pracy: SAP, Supply Chain Manager, Supply Chain, ERP, Network, Technology, Operations