O PROJEKCIE

Dział Zakupów Arvato, to kilkunastoosobowy zespół Specjalistów i Menadżerów Kategorii, który działa w ramach Pionu Ekonomicznego.

W swojej codziennej pracy zespół realizuje zadania związane z zakupem towarów, usług oraz rozwiązań technologicznych na potrzeby kilkunastu Centrów Dystrybucji Arvato w całej Polsce. Działa przede wszystkim w obszarach Inwestycji, IT oraz Administracji.

Jesteśmy ważnym i aktywnym uczestnikiem ogólnofirmowych projektów optymalizacyjnych i inwestycyjnych, a poprzez wczesne zaangażowanie, dostarczamy Klientom Arvato optymalizacje kosztowe i procesowe.

Blisko współpracujemy z większością obszarów biznesowych Arvato m.in. Działem Sprzedaży, IT, Inżynierią Logistyki, Działem Utrzymania Ruchu i Nieruchomości.

Dbamy o prawidłowy przebieg procesów zakupowych oraz ich udokumentowanie w systemach, a także stoimy na straży compliance. Ponadto realizujemy wdrożone standardy zarządzania Dostawcami oraz dbamy o ich rozwój, poprzez budowanie długoterminowych relacji.

Na co dzień dzielimy się również wiedzą i doświadczeniami ze społecznością zakupową Arvato z 17 krajów na świecie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja procesów zakupowych dla podległej Kategorii obejmującej: Infrastrukturę magazynową m.in. systemy przenośników, instalacje i maszyny, rozwiązania automatyczne oraz prace budowlane i materiały techniczne,
  • Koordynowanie projektów i procesów w Zespole zakupowym, zaangażowanym w realizację zakupów inwestycyjnych przy rozbudowie aktualnych i otwieraniu nowych lokalizacji logistycznych,
  • Sporządzanie analiz i rekomendacji oraz pozyskiwanie decyzji,
  • Aktywna współpraca z obecnymi dostawcami w zakresie nowych rozwiązań technicznych, automatyzacji, rozwiązań proekologicznych oraz innowacji,
  • Monitorowanie rynku pod kątem potencjalnych Dostawców nowych rozwiązań i trendów,
  • Negocjowanie umów w zakresie warunków finansowych i prawnych. Dbałość o przestrzeganie procedur zakupowych, opracowywanie pełnej i transparentnej dokumentacji procesowej i przetargowej,
  • Optymalizowanie i usprawnianie procesów zakupowych podległych obszarach. Udział we wdrażaniu nowych narzędzi zakupowych,
  • Realizacja bieżących zadań w ramach Zespołu Zakupów.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku Menadżera Kategorii Zakupowej lub podobnym,
  • Praktyczna wiedza z zakresu zakupów logistycznych i/lub technicznych,
  • Umiejętność pracy w oparciu o obwiązujące procedury i dokumentację oraz ich opracowywania,
  • Dobra znajomość narzędzi O365,
  • Poziom języka angielskiego umożliwiający płynną komunikację (min. B2),
  • Samodzielność w działaniu oraz właścicielskie podejście do powierzonych zadań,
  • Umiejętność priorytetyzowania zadań,
  • Proaktywna postawa oraz umiejętność realizacja powierzonych projektów oraz zadań,
  • Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz chęć ciągłego uczenia się.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • Doświadczenie na stanowisku Lidera/Koordynatora Zespołu Zakupów i/lub Project Managera w obszarze zakupów.

TO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w formie zdalnej 2 dni w tygodniu,
  • Duża samodzielność w działaniu,
  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wsparcie doświadczonych profesjonalistów.
  • Udział w międzynarodowych projektach mających bezpośredni wpływ na funkcjonowanie organizacji w skali globalnej,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Segment pracy: Network, SAP, ERP, Technology