O PROJEKCIE

Dział SAP składa się z ponad 60 osób – Konsultantów, Developerów oraz Specjalistów.

Zespół do którego aplikujesz to międzynarodowy team, w skład którego wchodzą Konsultanci SAP ds. Autoryzacji. W swej codziennej pracy wdrażają i doskonalą koncepcje autoryzacji w systemach SAP. Zarządzają autoryzacjami i rolami, zapewniając zgodność z wewnętrznymi wymaganiami oraz najlepszymi praktykami. Aktywnie identyfikują obszary do ulepszenia w procesach, jak i w aspektach technicznych. Konsultują się z wewnętrznymi klientami w sprawach bezpieczeństwa SAP i przeprowadzają kontrole systemów, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa. W ich trakcie mają okazję, wymieniać się wiedzą oraz doświadczeniem z Konsultantami i Specjalistami z polskich oraz zagranicznych oddziałów Arvato Supply Chain Solutions.

TECHNOLOGIE:

WYMAGANE:

MILE WIDZIANE:

  • SAP moduł WM lub SD lub MM
  • SAP Access Control – GRC
  • SAP S/4 HANA
  • Fiori

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie użytkowników końcowych w zakresie Autoryzacji SAP,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z uprawnieniami w systemach SAP i systemach wspierających,
  • Tworzenie oraz zmiany użytkowników i ról w systemie SAP,
  • Konfiguracja ustawień modułów SAP GRC Access Control,
  • Analizy uprawnień użytkowników przy użyciu modułu SAP GRC Access Risk Management,
  • Testowanie nowych funkcjonalności,
  • Dokumentowanie nowych procesów.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako użytkownik systemu SAP,
  • Bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim (min. B2),
  • Myślisz o rozwoju i karierze w dziale SAP,
  • Masz świetnie rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej.

  • Doświadczenie w obszarze Autoryzacji SAP i module SAP GRC Access Control.​​​​​​​

TAKIE DAJEMY MOŻLIWOŚCI ROZWOJU:

  • Możliwość pracy z najnowszymi rozwiązaniami (SAP S4/HANA),
  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • Branżowe platformy e-learningowe,
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie,
  • Wsparcie doświadczonych profesjonalistów.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w formie zdalnej 2 dni w tygodniu,
  • Duża samodzielność w działaniu,
  • Udział w międzynarodowych projektach mających bezpośredni wpływ na funkcjonowanie organizacji w skali globalnej,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Segment pracy: Consultant, Consulting, SAP, Network, Supply Chain, Contract, Technology, Operations