Zadania:

  • Wsparcie jednostek biznesowych w poszukiwaniu potencjałów i możliwości zastosowania rozwiązań RPA,

  • Projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań RPA zgodnie z wymaganiami biznesowymi w oparciu o metodyki zwinne,
  • Utrzymywanie i przestrzeganie zasad wytwarzania oprogramowania przyjętych w firmie i dobrych praktyk tworzenia oprogramowania w ramach RPA,
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji tworzonych rozwiązań,
  • Wsparcie i utrzymanie wdrożonych rozwiązań,
  • Administracja UiPath Orchestrator (uprawnienia, licencje, konfiguracja robotów i połączeń),
  • Ciągłe poszerzanie wiedzy zawodowej poprzez udział w warsztatach i szkoleniach edukacyjnych oraz rozwijanie i utrzymywanie biegłości w zakresie najnowszych aktualizacji oprogramowania RPA.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lata doświadczenia na stanowisku RPA Developer lub podobnym,

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi UiPath,
  • Język angielski na poziomie min. B2/C1,
  • Ciekawość i chęć poznawania nowych trendów w świecie technologii RPA/AI ,
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi Microsoft Office 365,
  • Bardzo wysokie umiejętności analityczne pozwalające na rozwiązywanie złożonych problemów,
  • Nastawienie na współpracę i realizację projektów w zespołach zróżnicowanych kompetencyjnie, a także bardzo wysokie umiejętności komunikacji i rozwiązywania problemów,
  • Silna motywacja, samodyscyplina i orientacja na wyniki,

Mile widziane:

  • Znajomość i doświadczenie w korzystaniu i tworzeniu rozwiązań Power Platform i Azure (np. Logic Apps, Power Automate, Power Apps),

  • Certyfikacja UiPath Certified Professional Automation Developer Professional lub UIPath Advanced Developer,
  • Zaplecze programowania w dowolnym języku kodowania, najlepiej .NET lub Python,
  • Znajomość języka SQL, rozumienie struktur relacyjnych baz danych.

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,

  • branżowe platformy e-learningowe,
  • czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • treningi umiejętności miękkich,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.

To oferujemy:

  • udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato

  • pracę w oparciu o metody zwinne
  • możliwość korzystania z home office 2 dni w tygodniu
  • zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Segment pracy: .NET, Developer, Information Technology, Programmer, Network, Technology