Zakres obowiązków:

Rola przełożonego (People Managera) dla łącznie 15 osób w obszarach RPA (Robotic Process Automation), DEV (programiści .NET), OMS (Output Management System – wydruki) oraz EDI (Electronic Data Interchange):

  • Planowanie i realizacja strategii związanej z rozwojem zespołu zbieżnej ze strategią organizacji.
  • Zarządzanie rozwojem podległych pracowników: przekazywanie bieżącego feedbacku, rozwój kompetencji w zespole, tworzenie ścieżek karier, prowadzenie ocen rocznych i śródrocznych oraz zarządzanie poprzez cele.
  • Dbanie o odpowiednią motywację pracowników, komunikację i atmosferę w zespole.
  • Ścisła współpraca z Tech Leadami w zakresie rozwoju kompetencji technicznych pracowników z podległego zespołu.
  • Wspieranie Service Managerów i Product Ownera w zakresie dostarczania wysokiej jakości serwisu/usługi/rozwoju produktu przez pracowników z podległego zespołu.
  • Zapewnianie ciągłości zadań poprzez przydzielenie do odpowiednich serwisów i/lub produktów.
  • Reprezentowanie zespołu w i poza strukturami Arvato.
  • Zadania administracyjne związane z zarządzeniem zasobami ludzkimi.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami IT (widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołami programistów)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2).
  • Wysoki poziom odpowiedzialności za powierzony obszar (ownership mindset), dokładność oraz skrupulatność w realizacji zadań.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i komunikacyjne, w tym wysoki poziom empatii i zrozumienia potrzeb pracowników, a także umiejętność negocjacji i przekonywania innych.
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej, zarządzania priorytetami i delegowania zadań.
  • Umiejętność budowania relacji oraz pozytywnej atmosfery współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami/produktami IT.

  • Znajomość metodyki PMI (Waterfall) i podejścia Agile w prowadzeniu projektów.
  • Znajomość rozwiązań .NET, RPA (Robotic Process Automation) oraz EDI (Electronic Data Interchange).
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,

  • branżowe platformy e-learningowe,
  • czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • treningi umiejętności miękkich,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.

To oferujemy

  • udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato

  • pracę w oparciu o metody zwinne
  • możliwość korzystania z home office 2 dni w tygodniu
  • zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Segment pracy: Network, Technology