O PROJEKCIE

Dział Controllingu to kilkuosobowy zespół specjalistów o różnym stopniu doświadczenia.
W swojej codziennej pracy zajmujemy się wsparciem biznesu w zakresie reportingu i dostarczania informacji zarządczych. Jesteśmy zaangażowani w proces zamknięcia miesiąca dbając o prawidłowość rozliczenia przychodów i kosztów na projekty. Współtworzymy prognozy finansowe, budżety oraz przygotowujemy różne analizy w oparciu o wskaźniki finansowe takie jak ROS, ROIC, FCF, NWC, itp.
Bierzemy udział w projektach i wdrożeniach wynikających ze zmieniającego się prawa (np. wdrożenie KSeF), wymagań grupowych oraz innych zadaniach, gdzie istotna jest prawidłowa dekretacja kosztów.
Dzięki bliskiemu kontaktowi z biznesem mamy możliwość poznać działanie firmy logistycznej oraz procesy logistyczne od środka.

TECHNOLOGIE:

WYMAGANE:

  • Microsoft Office 365

MILE WIDZIANE:

  • SAP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja procesu zamknięcia miesiąca w systemie SAP,
  • Sporządzanie analiz ekonomicznych,
  • Wykonywanie zestawień oraz obsługa bieżącego raportowania,
  • Udział w przygotowaniu budżetów i prognoz,
  • Udział przy wdrażaniu nowych narzędzi controllingowych,
  • Realizacja bieżących zadań działu Controllingu.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku Młodszego Specjalisty ds. Controllingu lub w wykonywaniu podobnych zadań,
  • Praktyczna wiedza z zakresu controllingu i analizy finansowej,
  • Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dobra znajomość narzędzi O365,
  • Poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację (min. B1).

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP.

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu,
  • Udział w projektach mających bezpośredni wpływ na funkcjonowanie organizacji w skali globalnej,
  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wsparcie doświadczonych profesjonalistów,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

Segment pracy: Network, SAP, ERP, Technology