Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i francuskim lub włoskim

Data: 2023-01-15

Lokalizacja: Katowice, SL, PL, 40-007

Rok: 2019

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczny kontakt z klientem z terytorium Szwajcarii w zakresie należności/ collections;
  • Monitorowanie spłat, opracowywanie planów spłat należności;
  • Terminowe wyjaśnianie zapytań oraz rozpatrywanie reklamacji klientów;
  • Godziny pracy: poniedziałek – piątek (8:00 – 19:00).

Nasze wymagania:

  • Znajmość języka niemieckiego i włoskiego i/lub francuskiego w stopniu bardzo dobrym (min. poziom B2)?
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i łatwość uczenia się
  • Znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów, sektorze BPO lub obsłudze klienta

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta

Co możemy Ci zaproponować?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz system bonusowy;
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta;
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, pakiet MyBenefit, grupowe ubezpieczenie na życie).

Powiedzmy to otwarcie: finanse są skomplikowane…

Wiemy, że finanse są skomplikowane! Dlatego chcemy być Twoim zaufanym partnerem, który sprawnie poprowadzi Cię przez zawiłości zarządzania wierzytelnościami. Analiza predykcyjna, wiodące nowoczesne platformy oraz wiedza międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zarządzania procesami — to narzędzia pozwalające nam wspierać w sposób ciągły i efektywny Twój biznes, a także realizować jego cyfrową transformację. Dzięki temu Ty możesz skupić się na potrzebach firmy i uwolnić jej potencjał rozwoju, bez względu na branżę czy lokalizację.

About Riverty: Who we are

A world where business meets the needs of humanity. Where financial technology makes a difference. Where everyone is in control of their own financial story. At Riverty, we’re building it, together. A team of more than 5,000 experts in 13 countries, we’re finding smarter, simpler, seamlessly connected ways to manage money. From flexible payments to smarter accounting and debt collection, our holistic solutions empower everyone to live their best financial lives. It’s time to enter a new era of economic freedom.

We keep what we promise:

More information on riverty.com/careers. Are you already convinced? Then we look forward to receiving your online application – with just a few clicks.
We look forward to applications from candidates who contribute to the diversity of our company. We relate diversity in particular to the dimensions of cultural or social origin, religion, age, disability, gender and sexual identity.

Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Financial Services Poland

Country: Poland

State/Region: Śląskie

City: Katowice

Postal Code: 40-007

Job ID: 255008

Segment pracy: Network, BPO, Technology, Operations