Senior ABAP Developer

Twoje zadania:

  • Wykonywanie prac programistycznych w zakresie rozwoju modułu Transportation Management
  • Udział w projektach realizowanych w ramach międzynarodowego zespołu
  • Praca w oparciu o podejście zwinne (Kanban)
  • Realizacja zmian dla klientów wewnętrznych
  • Analiza (debugowanie) incydentów w systemie SAP
  • Ścisła współpraca z konsultantami
  • Tworzenie koncepcji i wycen rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie jako programista ABAP
  • Mile widziany certyfikat „SAP Certified Development Associate – ABAP"
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoki poziom organizacji pracy

Oferujemy:

  • Możliwość poznania modułu Transportation Management
  • Możliwość pracy w oparciu o metodyki zwinne
  • Pracę na podstawie umowy o pracę (praca zdalna na czas pandemii koronawirusa, docelowo Poznań) lub umowy B2B (możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze)
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Dużą ilość ciekawych projektów w wewnętrznym Dziale SAP
  • Pracę z zespołem doświadczonych specjalistów
  • Możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji
  • Wysoką poziom kultury organizacyjnej opartej na szczerej komunikacji i współpracy
  • Otwartość na inicjatywy i potrzeby

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań/zdalnie

Postal Code: 61-872

Job ID: 110486

[[customQuickApply]]110486Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Date:  Nov 18, 2020
Location:

Poznań/zdalnie, WP, PL, 61-872

Job Segment: ABAP, Social Media, Supply, SAP, Programmer, Technology, Marketing, Operations