SAP WM Consultant

O projekcie

Dział SAP składa się z ponad 60 osób – Konsultantów, Developerów oraz Specjalistów.

Zespół do którego aplikujesz to międzynarodowy team, w skład którego wchodzą Konsultanci SAP. W swej codziennej pracy, zajmują się oni obsługą międzynarodowych klientów z branży fashion, high-tech oraz healthcare zarówno w aspekcie wdrażania nowych jak i utrzymywania istniejących rozwiązań związanych z modułem WM w SAP.

Konsultanci biorą również udział w pełnych cyklach wdrożeniowych, nowych lokalizacji magazynowych, dla przyszłych klientów. W ich trakcie mają okazję, wymieniać się wiedzą oraz doświadczeniem z Konsultantami i Specjalistami z polskich oraz zagranicznych oddziałów Arvato Supply Chain Solutions.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie obszaru Supply Chain Management,
  • wdrażanie nowych klientów w oparciu o zdecentralizowany system SAP WM powiązany z systemem S/4 HANA,
  • obsługa serwisowa istniejących rozwiązań w zakresie wszystkich procesów mających miejsce w obsłudze firm z branży e-commerce.
  • uczestniczenie w międzynarodowych projektach.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie jako Konsultant SAP w module WM,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2),
  • znajomość podstaw języka programowania ABAP (debugowanie, rozumienie kodu),
  • znajomość procesów biznesowych w logistyce,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • otwartość i proaktywność,
  • orientacja na rozwiązania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pełnych cyklach wdrożeniowych SAP w module WM,

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • branżowe platformy e-learningowe (m.in. SAP Learning Hub),
  • czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • treningi umiejętności miękkich,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • dostęp do książek SAP Press,
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie.

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B
  • udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato
  • pracę w oparciu o metody zwinne
  • możliwość korzystania z home office
  • zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-569

Job ID: 235506

235506Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Data:  2022-10-07
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 61-569

Segment pracy: SAP, Supply Chain, ERP, Social Media, Consulting, Technology, Operations, Marketing, Service