SAP Fiori / UI5 Developer

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji z wykorzystaniem SAPUI5,
  •  Tworzenie oraz utrzymanie serwisów OData,
  •  Realizacja wewnętrznych projektów (in-house),
  •  Utrzymanie istniejących aplikacji, realizowanie zmian,
  •  Wsparcie oraz rozwój obszaru Supply Chain Management.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych za pomocą HTML5, CSS3, JavaScript,
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem UI5 oraz technologią SAP Fiori,
  • Znajomość serwisów OData oraz REST
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Otwartość i proaktywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Znajomość języka programowania ABAP
  • Zainteresowanie procesami biznesowymi w obszarze logistyki

Takie dajemy możliwości rozwoju:

  • Możliwość kursów, szkoleń i certyfikacji, umożliwiające doskonalenie obecnych umiejętności oraz rozwój w preferowanym kierunku,
  • Czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • Treningi umiejętności miękkich,
  • Wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • Wymiana wiedzy technicznej w firmie.

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B,
  • Udział w rozwijających projektach mających wpływ na działanie Arvato,
  • Możliwość korzystania z home office,
  • Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-56

Job ID: 234381

Data:  2022-10-07
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 61-56

Segment pracy: SAP, Supply Chain, Supply Chain Manager, Social Media, ABAP, Technology, Operations, Marketing