Cloud (Azure) Developer

Zadania:

  • Tworzenie rozwiązań w oparciu o platformę  Azure, M365
  • Konfiguracja systemu, tworzenie i aktualizacja wpisów w bazie wiedzy i dokumentacji technicznej
  • Współpraca w ramach międzynarodowego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w projektach opartych o Office 365, Azure, SharePoint Online
  • Znajomość HTML5, CSS3, Javascript, REST api
  • Znajomość baz danych: MSSQL, Azure Functions, React, TypeScript, SPFx
  • Znajomość bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość Angular2, Powershell, C#, Azure DevOps Pipelines

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy o pracę (praca zdalna na czas pandemii koronawirusa, docelowo Poznań) lub umowy B2B (możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość poznania wielu nowych technologii
  • Przyjazną atmosferę
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową
  • Poznanie wysokiej kultury organizacyjnej Arvato Polska

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-872

Job ID: 108921

108921Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Data:  2021-03-30
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 61-872

Segment pracy: Cloud, Social Media, Developer, Supply, Programmer, Technology, Marketing, Operations