Asystent ds. Rozwoju Organizacji i Szkoleń

Twój zakres obowiązków:

1. Działania dotyczące rozwoju kompetencji pracowników:

  • Wsparcie Zespołu Rozwoju Organizacji i Szkoleń w organizacji szkoleń

• organizacja i koordynacja wszelkich spraw organizacyjnych związanych z przeprowadzaniem szkoleń

• Administrowanie i wsparcie rozwoju systemu zarządzania szkoleniami

  • Wspieranie trenerów w czasie szkoleń online w roli moderatora technicznego szkolenia (MS Teams)
  • Prowadzenie baz danych związanych z systemem szkoleń
  • Wsparcie administrowania systemami IT do zarządzania rozwojem
  • Tworzenie i przygotowywanie raportów dotyczących prowadzonych działań

2. Działania związane ze wzmacnianiem poziomu leadershipu oraz kultury organizacyjnej:

  • Wsparcie działań administracyjnych w ramach międzynarodowego badania opinii pracowników - pełnienie roli Survey Assistant
  • Wsparcie działań administracyjnych dotyczących pulsacyjnego badania kultury organizacyjnej (działania lokalne)
  • Współpraca z jednostkami korporacyjnymi w zakresie administrowania szkoleniami antykorupcyjnymi i dotyczącymi Kodeksu Postępowania (obszar Ethics and Compliance)

3. Lokalne i międzynarodowe inicjatywy rozwojowe:

  • Wsparcie międzynarodowych i lokalnych projektów i inicjatyw HR

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętności organizacyjne (koordynowanie zadań, um. współpracy z interesariuszami)
  • Dbałość o detale
  • Łatwość obsługi systemów IT
  • Proaktywność operacyjna, wychodzenie z inicjatywą
  • Pasja, chęć do działania i optymizm
  • MS Excel, min. poziom podstawowy
  • Poziom znajomości j.ang. min. B2

Oferujemy:

  • udział w lokalnych i międzynarodowych projektach i inicjatywach mających realny wpływ na działanie Arvato SCS
  • Pracę w zaangażowanym zespole
  • Przyjazną atmosferę oraz kulturę organizacyjną sprzyjającą rozwojowi zawodowemu
  • Możliwość proponowania rozwiązań i wdrażania pomysłów
  • Możliwość pracy w oparciu o metody zwinne
  • Elastyczny czas pracy
  • Brak dress code’u

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-569

Job ID: 169283

Date:  04-Nov-2021
Location:

Poznań, WP, PL, 61-569

Job Segment: Social Media, Supply, Supply Chain, Network, Marketing, Operations, Technology