Kierownik Działu Rekrutacji (Talent Acquisition Manager)

W roli Kierownika Działu Rekrutacji/Talent Acquisition Manager Twoim celem będzie koordynacja procesu rekrutacji pracowników magazynowych i produkcyjnych dla lokalizacji logistycznych Arvato SCS na terenie całej Polski. Jako przełożony poprowadzisz rekruterów przez proces selekcji i staniesz się odpowiedzialny za współpracę z koordynatorami pracującymi w wybranych lokalizacjach, aby jak najlepiej sprostać ich potrzebom rekrutacyjnym. Twoim zadaniem stanie się również zapewnienia skutecznego i zintegrowanego procesu rekrutacji i onboardingu, którego podstawą jest pozytywne doświadczenie u każdej ze stron takiego procesu.

Twoje zadania:

- Wdrażanie oraz rozwój strategii rekrutacyjnej w oparciu o strategię biznesową, analizy i trendy rynkowe,

- Motywowanie i rozwijanie podległego zespołu poprzez regularny mentoring, szkolenia oraz feedback,

- Optymalizacja procedur i procesów związanych z rekrutacją,

- Wdrażanie i usprawnianie narzędzi i procesów z zakresu miękkiego HR,

- Wspieranie i angażowanie członków zespołu do pracy zespołowej, monitorowanie wyników pracy i egzekwowanie oczekiwań,

- Obsługa eskalacji, rozwiązywanie zapytań i wspieranie zespołu, w celu skutecznego rozwiązywania zapotrzebowania klientów,

- Monitorowanie procesów rekrutacyjnych i stałe rekomendacje co do zmian i ulepszeń, które wpłyną na poprawę wyników.

Nasze oczekiwania:

- Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w koordynacji rekrutacji wielowolumenowych

- Znajomość trendów w obszarze rekrutacji masowych

- Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej

- Dojrzałość biznesowa, orientacja na cel oraz wysokie umiejętności komunikacyjne.

- Kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

- Mile widziana mobilność i gotowość do odbywania podróży służbowych,

- Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kampaniami rekrutacyjnymi (marketing i employer branding)

Oferujemy:

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji

- Bardzo dobrą atmosferę pracy

- Środowisko wspierające rozwój

- Możliwość korzystania z home office

- Zgrany Zespół zapewniający świetną atmosferę!

State/Region: Wielkopolskie

City: Plewiska

Postal Code: 62-064

Job ID: 181821

Data:  2022-01-07
Lokalizacja:

Plewiska, WP, PL, 62-064

Segment pracy: HR, Recruiting, Social Media, Supply Chain Manager, Manager, Human Resources, Marketing, Operations, Management