Specjalista ds. Jakości

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Obecnie  poszukujemy na stanowisko:

Specjalistę ds.Jakości

Miejsce pracy: Żerniki

   Zadania które Ciebie czekają:

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników jakościowych
  • Analizowanie danych jakościowych oraz wdrażanie działań korygujących
  • Kontrola jakościowa procesów magazynowych
  • Tworzenie planów kontroli oraz dokumentacji procesowej
  • Współpraca z zespołem

   Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej lub logistycznej na stanowisku
  • związanym z zarządzaniem jakością
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie  minimum B1
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Inicjowanie nowych rozwiązań
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i informacji
  • Gotowość do pracy w systemie 2/3 zmianowym + wybrany soboty/niedziele
  •  Znajomość narzędzi Lean Management będzie dodatkowym atutem

   Oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  Ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji
  •  Bardzo dobrą atmosferę pracy
  •  Środowisko wspierające rozwój
  •  Współpracę z profesjonalnym zespołem

State/Region: Wielkopolskie

City: Żerniki

Postal Code: 62-023 Gądki

Job ID: 193003

Data:  2022-01-12
Lokalizacja:

Żerniki, WP, PL, 62-023 Gąd

Segment pracy: Social Media, Supply, Network, Supply Chain, Marketing, Operations, Technology