Operator systemów magazynowych

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych.W związku z uruchomieniem nowego projektu obecnie poszukujemy:

OPERATORA SYSTEMÓW MAGAZYNOWYCH

Miejsce pracy: Żerniki

  Zadania które Ciebie czekają:

  • zbieranie i analiza dużej ilości danych logistycznych niezbędnych do monitorowania kluczowych wskaźników efektywności,
  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby kadry zarządzającej magazynem,
  • opracowywanie i optymalizacja mierników logistycznych,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • zarządzanie dokumentacją magazynową.

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera, w szczególności Excel,
  • znajomości systemu WMS ( miele widziany SAP)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • zdolności analitycznych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym + wybrane weekendy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
  • szkolenie wstępne dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany do podjęcia pracy,
  • pakiet benefitów( świadczenia z ZFŚS, oraz opieka medyczna,
  • kartę Multisport dzięki której będziesz mógł zregenerować siły aktywnie po pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji,
  • środowisko wspierające rozwój - jasno sprecyzowana ścieżka kariery
  • możliwość wrdażania własnych inicjatyw.

State/Region: Wielkopolskie

City: Żerniki

Postal Code: 62-023

Job ID: 240667

Data:  2022-09-07
Lokalizacja:

Żerniki, WP, PL, 62-023

Segment pracy: Supply Chain, Social Media, Equipment Operator, Network, Supply, Operations, Marketing, Manufacturing, Technology