Twój zakres obowiązków

•    Telefoniczny kontakt z klientem niemieckojęzycznym w zakresie należności (połączenia przychodzące)
•    Sporządzanie notatek systemowych w języku niemieckim
•    Monitorowanie płatności, opracowywanie planów spłat należności
•    Terminowe wyjaśnianie zapytań oraz rozpatrywanie reklamacji klientów
•    Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 (tryb zmianowy)

Nasze wymagania

•    Posługujesz się językiem niemieckim na poziomie co najmniej B2+
•    Lubisz rozmawiać z ludźmi i dobrze czujesz się w pracy zespołowej
•    Jesteś osobą dokładną, zaangażowaną w swoją pracę
•    Jesteś otwarty na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
•    Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office, nie stanowi dla Ciebie problemu

Mile widziane

•    Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta
•    Chęć rozwoju w obszarze obsługi klienta/sektora BPO

To oferujemy

•    Pracę hybrydową (ok. 80% pracy zdalnej) i nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Katowic
•    Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
•    Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe (stacjonarnie z biura)
•    Pracę w międzynarodowej organizacji
•    Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia językowe)

Segment pracy: BPO, Network, Operations, Technology