Vezetői Asszisztens

Keressük új kollégánkat az  RTL Magyarországnál
Vezetői asszisztens
pozícióba.

Feladatok:

  • Szerződések előkészítése, iktatás
  • Beszerzések összesítése, dokumentálása SAP rendszerben
  • Irodai kellékek rendelése
  • Vezető személyi asszisztenciájának ellátása
  • Beszállítókkal való kapcsolat tartás

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Pénzügyi  érzék
  • Jó interperszonális, szervezői és kommunikációs készség
  • Problémák megoldásában proaktív hozzáállás

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Részt vehetsz Magyarország piacvezető kereskedelmi televíziójának mindennapjaiban
  • Megismerkedhetsz a televízió működésével, hozzájárulhatsz a jövőjének alakításához
  • Tapasztalt kollégáktól tanulhatod meg a szakmát és fejlesztheted ismereteidet
  • Segítőkész társaság és vezetők várják a csapat legújabb tagját
  • Állatbarát munkahely, kedvencedet magaddal hozhatod az irodai etikett betartásával
  • Magas színvonalú munkakörülmények, hosszú távra tervezőknek egy stabil munkahely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hibrid munkavégzés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Nyelvtanulási  és egyéb képzési lehetőségek
  • Sport és kulturális programokon való részvételi lehetőség
  • Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban
  • Nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Komplex üzleti ismeretek elsajátítása

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.
Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu karrier oldalán.

Company: M-RTL ZRT

Country: Hungary

State/Region: Budapest

City: Budapest

Postal Code: 1222

Job ID: 186362

Date:  Jan 20, 2022
Location:

Budapest, BU, HU, 1222

Job Segment: ERP, SAP, Technology