Microsoft Azure Cloud rendszer-mérnök

Az RTL Magyarország dinamikus bővülése következtében keressük új kollégánkat
Microsoft Azure Cloud Rendszer-mérnök
munkakörbe.

A pozíció célja:  egy új lehetőség a cégen belül, így pioneer lehetsz ezen a területen. Részese és alakítója leszel az RTL ezirányú technológiai átalakulásának.
Innovatív, felhős megoldások használatát előtérbe helyező stratégiánk megvalósítására szakembert keresünk, aki egy olyan helyen szeretne dolgozni, ahol a technológiai ötleteit szívesen fogadják, a modernizációt támogatják és aki dinamikus módon tud hatni a szervezetre. Itt meg tudod mutatni mire vagy képes!

Feladatok:

  • Meglévő hibrid cloud infrastruktúra tovább fejlesztése
  • On- premise alkalmazások migrálhatóságának vizsgálata
  • Migrációs terv elkészítése, migrációs feladatok elvégzése esetenként külső erőforrások bevonásával
  • A rendszerek dokumentálása és üzemeltetési leírások elkészítés
  • Mindennapos üzemeltetési faladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • MS Azure alapú infrastruktúra kialakításában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves tapasztalat hibrid infrastruktúra tervezésben, üzemeltetésében
  • Üzemeltetési gyakorlat Microsoft nagyvállalati hibrid környezetben

Előny:

  • AWS tapasztalat
  • Microsoft Azure certifikációk megléte

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Részt vehetsz Magyarország piacvezető kereskedelmi televíziójának mindennapjaiban
  • Megismerkedhetsz a televízió működésével, hozzájárulhatsz a jövőjének alakításához
  • Tapasztalt kollégáktól tanulhatod meg a szakmát és fejlesztheted ismereteidet
  • Segítőkész társaság és vezetők várják a csapat legújabb tagját
  • Állatbarát munkahely, kedvencedet magaddal hozhatod az irodai etikett betartásával
  • Magas színvonalú munkakörülmények, hosszú távra tervezőknek egy stabil munkahely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hibrid munkavégzés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Nyelvtanulási  és egyéb képzési lehetőségek
  • Sport és kulturális programokon való részvételi lehetőség
  • Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban
  • Nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Komplex üzleti ismeretek elsajátítása

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a várjuk.

Jelentkezési határidő: 2022.05.31.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.
Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu karrier oldalán.

Company: M-RTL ZRT

Country: Hungary

State/Region: Budapest

City: Budapest

Postal Code: 1222

Job ID: 186365

Date:  May 22, 2022
Location:

Budapest, BU, HU, 1222

Job Segment: Cloud, Technology