Broadcast IT Specialista

Az RTL Magyarország bővülésének köszönhetően keressük új kollégánkat

 munkakörbe.

A pozíció célja: Magas szintű broadcast ügyféltámogatás biztosítása minden részlegnek, megoldásokat nyújtva mind műszaki, mind nem műszaki végfelhasználóknak, legyen szó projektről vagy üzemeltetésről.

Feladatok:

  • Különböző hang - és  kép vezérlőrendszerek konfigurálása és menedzselése
  • A hibaelhárítási és problémamegoldási lépések dokumentálása, képzések és tudásátadások tartása a támogató csapat többi tagja számára írásban és szóban egyaránt – 2nd level
  • Belső és külső csoportokkal való együttműködés a berendezések hibáinak és meghibásodásainak hosszú távú, mélyreható elemzésében (RCA)
  • A szerverstruktúrák optimalizálására vonatkozó fenntartható megoldások kidolgozása, valamint a teljes IT-infrastruktúra dokumentálása és leltározása
  • A berendezések rutinszerű diagnosztikájának elvégzése, azokkal kapcsolatos problémák jelentése és az alkatrészek igénylésének biztosítása
  • Releváns karbantartási munkák üzemeltetése, adminisztrációja, tervezése és végrehajtása
  • Hardver (szerverek, kliensek, tárolók), az operációs rendszerek (Linux, Microsoft) és a szoftveralkalmazások támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy 5+ TV-ben szerzett releváns tapasztalat
  • Élő produkciók munkafolyamataiban, valamint az IP-n keresztüli audio- és videóátvitelben szerzett tapasztalat
  • Gyakorlati ismeretek  komplex IP (média) hálózatok beállításában és konfigurálásában
  • Nagyon magas fokú önálló és célorientált munkastílus, átlagon felüli hatékonyság, megbízhatóság
  • Projektmenedzsment
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Részt vehetsz Magyarország piacvezető kereskedelmi televíziójának mindennapjaiban
  • Megismerkedhetsz a televízió működésével, hozzájárulhatsz a jövőjének alakításához
  • Tapasztalt kollégáktól tanulhatod meg a szakmát és fejlesztheted ismereteidet
  • Segítőkész társaság és vezetők várják a csapat legújabb tagját
  • Állatbarát munkahely, kedvencedet magaddal hozhatod az irodai etikett betartásával
  • Magas színvonalú munkakörülmények, hosszú távra tervezőknek egy stabil munkahely

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hibrid munkavégzés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Nyelvtanulási  és egyéb képzési lehetőségek
  • Sport és kulturális programokon való részvételi lehetőség
  • Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban
  • Nemzetközi nagyvállalati háttér
  • Komplex üzleti ismeretek elsajátítása

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.
Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu karrier oldalán.

Company: M-RTL ZRT

Country: Hungary

State/Region: Budapest

City: Budapest

Postal Code: 1222

Job ID: 225281

Date:  Jun 22, 2022
Location:

Budapest, BU, HU, 1222

Job Segment: Linux, TV, Creative, Technology