Alkalmazás Specialista

Az RTL Magyarország keres csapatába a televíziózást kedvelő és informatikában jártas új kollegát,
munkakörbe.

Mik lesznek a feladataid?

•    A televízió működéséhez szükséges speciális alkalmazások támogatása
•    A felmerülő fejlesztési igények kezelése, a tesztelésekben való aktív részvétel, az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
•    A rendszerek mögött futó adatbázisok kezelése és karbantartása
•    A rendszerfejlesztések / bevezetések során folyamatszervezési ill. projekt feladatokban való aktív részvétel
•    Az alkalmazások beszállítóival való kapcsolattartás
•    Munkád során találkozni és kommunikálni kell az általad üzemeltetett rendszerek minden felhasználójával, beleértve a vállalatvezetést is
•    Kommunikációddal, megjelenéseddel és emberi kapcsolataiddal az IT arculatát hűen és professzionálisan kell tükrözd

Mit várnak majd tőled?

•    Legalább 3-5 év alkalmazásüzemeltetésben szerzett tapasztalatot
•    Rendezett, szervezett, céltudatos ugyanakkor kreatív munkavégzést, jó dokumentációs készséget
•    Képes legyél önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
•    Középfokú angol nyelvtudást
•    MS Office ismereteket

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•    Felsőfokú szakirányú végzettség
•    Microsoft Dynamics 365 környezetben szerzett tapasztalat (CRM, Cloud ismeretek)
•    Van D365, Oracle tapasztalatod
•    Jól kommunikálsz
•    Van nagyvállalatnál szerzett gyakorlatod
•    Azonnal tudsz kezdeni

Miért jó nálunk dolgozni?

•    Részt vehetsz Magyarország piacvezető kereskedelmi televíziójának mindennapjaiban
•    Megismerkedhetsz a televízió működésével, hozzájárulhatsz a jövőjének alakításához
•    Tapasztalt kollégáktól tanulhatod meg a szakmát és fejlesztheted ismereteidet
•    Segítőkész társaság és vezetők várják a csapat legújabb tagját
•    Állatbarát munkahely, kedvencedet magaddal hozhatod az irodai etikett betartásával
•    Magas színvonalú munkakörülmények, hosszú távra tervezőknek egy stabil munkahely

Mit ajánlunk?

•    Versenyképes fizetés
•    Hibrid munkavégzés
•    Csoportos baleset- és életbiztosítás
•    Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
•    Nyelvtanulási  és egyéb képzési lehetőségek
•    Sport és kulturális programokon való részvételi lehetőség
•    Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban
•    Nemzetközi nagyvállalati háttér
•    Komplex üzleti ismeretek elsajátítása

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.
Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu karrier oldalán.

Company: M-RTL ZRT

Country: Hungary

State/Region: Budapest

City: Budapest

Postal Code: 1222

Job ID: 182386

Date:  Jan 9, 2022
Location:

Budapest, BU, HU, 1222

Job Segment: Database, Oracle, CRM, Technology