online szerkesztő

Dátum: 2020.11.18.

Hely: Budapest, BU, HU, 1222

Év: 2019

 Az RTL Magyarország online szerkesztőt keres

 határozatlan idejű, teljes munkaidős lehetőség

Milyen feladatok várnak?

felelős szerkesztők mindennapi munkájának támogatása

az RTL Magyarország műsoroldalainak szerkesztése (például: adások vágása, forgatás, cikkírás)

műsorszerkesztőkkel való kapcsolattartás

Mit várnak majd tőled?

média területén szerzett szakmai tapasztalat

jó íráskészség

társalgási szintű angol nyelvtudás

pontos, precíz munkavégzés

kreatív gondolkodásmód

rugalmasság

online platformok átfogó ismerete

napi közéleti- és bulvárhírek magabiztos ismerete

Előnyök

felsőfokú végzettség

vágóprogramok ismerete

Photoshop használatában jártasság

B kategóriás jogosítvány

Miért jó döntés ez számodra?

Magyarország piacvezető televízójánál dolgozhatsz,

Folyamatosan fejlődhetsz a szakmádban egy nemzetközi hátterű vállalatnál

Szakmailag elhivatott, fiatalos, családias hangulatú csapat vár

Mit ajánlunk?

Az RTL Magyarország dinamikusan fejlődő digitális osztályának tagja lehetsz. Fiatalos csapat, jó hangulat, tanulási és szakmai fejlődési lehetőségek várnak rád.

Csoportos baleset- és életbiztosítás

Egészségszolgáltatási csomag

OTP SZÉP kártya juttatás

Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban

All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása

RTL Sport Klubban való részvétel (foci, futó és túra klub)

Jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán. Az önéletrajzot kérjük, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével elküldeni a digital.application@rtl.hu címre.

Az RTL Magyarország hazánk egyik legnagyobb médiavállalata, amelynek zászlóshajója a piacvezető televíziós csatorna az RTL Klub. A cég működését több, mint 400 dolgozó segíti elő, egy rendkívül fiatalos, dinamikus, pörgős és izgalmas környezetben.

110941M-RTL ZRT