grafikus

Grafikus, média designer

Feladatok

  • A marketing kommunikációs területre mozgó és statikus vizuális anyagok előállítása, képszerkesztés, alapszintű videó vágás, arculati elemek beillesztése és adaptálása különböző kreatív típusok szerint. Kiadványok szerkesztése, print hirdetések tervezése, verzióinak elkészítése, média leadási paraméterek szerint történő elkészítése.
  • Képszerkesztési munkák, mutációk, verziók készítése.
  • Master anyagokból mutációk készítése, felülettípusok és méretek szerint.
  • A kreatív folyamatokban való aktív részvétel.
  • Kreatív tervezés és megvalósítás, kommunikációs üzenetekhez grafikai layout elkészítése, kiegészítő elemek rajzolása.
  • Közösségi média felületekre poszt képek tervezése, arculati elemek elhelyezése
  • Kreatívok önálló tervezése social felületekre a megadott arculati elemek felhasználásával.
  • Alapszintű HTML5-ismeretek, egyszerűbb HTML5-bannerek készítése különböző méretekben.
  • Sajtó eseményekhez támogató anyagok, kiadványok, roll-upok, molinók tervezése, nyomdai előkészítése.
  • Kiemelt előadások, vállalati prezentációk szerkesztése elsősorban Power Point prezentációkhoz, illetve kiadványok grafikai elemeinek megtervezése és szerkesztése.
  • Önálló kommunikációs kampányok grafikai megvalósítása, kreatív anyagok tervezése.

Elvárások

·        Legalább 3 év releváns munkatapasztalat kreatív grafikus munkakörben, reklámügynökségnél szerzett tapasztalat előny!

·        Reklámkampányok tervezésében, kiadványok szerkesztésében, online kreatívok megtervezésében szerzett tapasztalat

·        Adobe CC család ismerete – kiemelten: Photoshop, Illustrator, Animate, Indesign, Premiere

·        Portfólió, mely tartalmaz legalább 3 különböző projektet, lehetőleg képszerkesztést, szerkesztett layoutot és saját kreatív rajzot is.

Amit ajánlunk

·        Dinamikus és szakmailag kiváló csapat

·        Barátságos és modern munkakörnyezet

Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adataidat- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatod az RTL Magyarország karrier oldalán.

Amennyiben felkeltettettük az érdeklődésed, a pályázatodat a pozíció megjelölésével várjuk.

Az RTL Magyarország hazánk egyik legnagyobb médiavállalata, amelynek zászlóshajója a piacvezető televíziós csatorna az RTL Klub. A cég működését több, mint 400 dolgozó segíti elő, egy rendkívül fiatalos, dinamikus, pörgős és izgalmas környezetben.

Dátum:  2021.05.03.
Hely:

Budapest, BU, HU, 1222