Szenior marketing & kommunikációs stratéga

Feladatok:

  • Az RTL Magyarországhoz tartozó csatornákon futó műsorok kampány stratégiájának kialakítása:
    • Üzleti célok és marketing és kommunikációs célok összehangolása, ezekhez tartozó KPI-ok felállítása (miért mondjuk)
  • A műsorokhoz és a brandekhez tartozó kreatív kampányok stratégiájának kialakítása, illetve megrendelése a partner ügynökségektől.
    • kommunikációs üzenetek és elérendő célcsoportok kiválasztása (kiknek mit mondjunk)
    • Médiamix javaslat és médiaügynökség által küldött tervek validálása (hol mondjuk)
  • Csatornák egész éves marketing és kommunikációjának összehangolása az üzleti célokkal
    • Programming tervek és kampányok folyamatos ellenőrzése és az esetleges változások szerinti módosítás
    • Kampányok egymáshoz viszonyított helyzetének értékelése és összehangolása annak érdekében, hogy 1# egységes legyen a kommunikáció, valamint,hogy #2 ne kannibalizálják egymást a kampányok
  • Tervezés és értékelés
    • Felsővezetés számára a negyedéves tervek elkészítése (a dedikált csapattal együttműködve)
    • Felsővezetés számára a negyedéves kampányok értékelő riportjainak elkészítése
  • RTL Most akvizíciójának és retention-jének kommunikációs támogatása
    • Kampányok szintjén
    • Belső csatornák szintjén (CRM)

Feladatkör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok:

  • Legalább 5-8 éves marketing és kommunikációs területen szerzett szakmai tapasztalat ügynökségi és megbízói oldalról
  • Média tervezési folyamatok ismerete
  • Web analitikai tudás
  • Brief elemzési képesség
  • Digitális tudás, Media vagy Telco (e-kereskedelem) ismeretek előnyt jelentenek
  • B2C termék/szolgáltatás életciklus menedzsment
  • Legalább kétéves vezetési tapasztalat, amely magában foglalja a vízió alkotást, iránykijelölést, döntésképességet, csoport támogatási tapasztalatot, határozottságot, problémakezelést és megoldást, valamint a koalíció alkotási képességet
  • Tárgyalási rutin
  • Budget készítésben való részvétel és budget kezelési rutin
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktív kommunikációs készség
  • Csoportépítés- és fejlesztési készség
  • Erős projektmenedzsment tapasztalat

Egyéb fontos elvárások:

  • Rugalmasság és adaptálódási képesség változó körülményekhez
  • Önbizalom és meggyőző képesség
  • Pragmatikus gondolkodás
  • Proaktív, „képes vagyok” hozzáállás
  • Nyitott az új dolgokra, innováció fókuszú szemlélet
  • Kreatív útkeresés jellemzi
  • Megbízható, precíz
  • Személyközi megértés és kapcsolat építési képesség
  • Bizalom építő és tiszteletre méltó napi működés
  • Koalíció alkotási képesség
  • Holisztikus szemlélet
  • Elemző, kutatói attitűd
  • Win-win helyzetre törekvés

Jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán.

Az önéletrajzot kérjük, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével elküldeni.

Az RTL Magyarország hazánk egyik legnagyobb médiavállalata, amelynek zászlóshajója a piacvezető televíziós csatorna az RTL Klub. A cég működését több, mint 400 dolgozó segíti elő, egy rendkívül fiatalos, dinamikus, pörgős és izgalmas környezetben.

Dátum:  2021.04.07.
Hely:

Budapest, BU, HU, 1222