Layout editor / Címlap szerkesztő

 Az RTL Magyarország munkatársat keres határozatlan idejű szerződéssel, 2021. augusztusi kezdéssel

Layout editor / Címlap szerkesztő munkakörre

Leírás

A Layout editor elsődleges feladata a digitális platformok címlap kezelése, szerkesztése és tartalom feltöltése. Az ideális jelölt analitikus gondolkozású, önmotivált, kreativitással, stratégiai gondolkodással, jó szóbeli és írásbeli készséggel rendelkezik.

Főbb feladatok:

  • Digitális platformok layout szerkesztése, vizuális anyagok készítése
  • Méretmutációk készítése
  • Product csapatunk tagjaként folyamatos összedolgozás társosztályokkal
  • Folyamatos minőségi felügyelet
  • Adatok elemzése, riportok készítése
  • Folyamatos piaci trendek figyelése
  • Témakör - specifikus tartalom készítése

Elvárások:

  • Legalább 2 éves releváns tapasztalat
  • Adobe csomag programjainak magas szintű ismerete és felhasználása
  • UX/UI képzés
  • MS Office Programok ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önállóság
  • Főiskolai végzettség
  • Jó kommunikációs készség, szóban és írásban
  • Angol középfokú nyelvtudás

*Jelentkezéshez referencia munkák beküldése szükséges.

Mit ajánlunk?

  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban
  • All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása (próbaidő lejártát követően)
  • RTL Sport Klubban való részvétel (foci, futó és túra klub)
  • Hétvégi hazautazás támogatása közösségi közlekedéssel a hatályos rendelkezés alapján

Jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán.

Az önéletrajzot kérjük, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével elküldeni.

Az RTL Magyarország hazánk egyik legnagyobb médiavállalata, amelynek zászlóshajója a piacvezető televíziós csatorna az RTL Klub. A cég működését több, mint 400 dolgozó segíti elő, egy rendkívül fiatalos, dinamikus, pörgős és izgalmas környezetben.

Dátum:  2021.05.03.
Hely:

Budapest, BU, HU, 1222

Munkakör: Editor, Sales Consultant, Writing, TV, User Experience, Publishing, Sales, Creative, Technology