Key account manager

Dátum: 2020.11.10.

Hely: Budapest, BU, HU, 1222

Év: 2019

Az RTL Magyarország key account managert keres határozatlan idejű, teljes munkaidős foglakoztatásban

Téged keresünk, ha:

ismered a televíziós média piacot

van legalább 5 éves tapasztalatod ezen a területen

folyékonyan beszélsz angolul

az adminisztrációs feladatokra kihívásként tekintesz

közel áll hozzád az ügyfélorientált szemlélet

érdekes számodra a televíziós non-szpot megjelenési lehetőségek világa

a digitális média piac sem áll messze tőled

szívesen lennél tagja egy nyitott, lelkes  csapatnak

rugalmasan kezeled a folyamatosan változó piaci környezetet

felelősségteljes vagy

erős a kommunikációs készséged

logikus, gyors gondolkozás a jellemző rád és megalapozott döntéselőkészítő vagy

felismered az összefüggéseket

minden helyzetben a megoldásra törekszel

szívesen lennél tagja annak a csapatnak, aki piacvezetőként alakítja a piacot és elsőként reagál a folyamatosan megújuló környezetre.

Milyen feladatok várnak?

A felelősségi körébe tartozó összes partner kezelése, az értékesítési célok elérésének biztosítása a vállalati stratégával összhangban.

A partnerek folyamatainak magas szintű kezelése, elemzése, az üzletfejlesztés kidolgozása, figyelembe véve a vállalat stratégiáját, céljait és terveit.

Prezentációk, döntést előkészítő anyagok készítése (riportok, piaci adatok)

Ügyféligények feltérképezése és az információk becsatornázása;

Ajánlatok, szerződések elkészítése;

Ütemezett ügyféllátogatások;

Mit várnak majd tőled?

Felsőfokú végzettség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Precizitás, jó szervezőkészség
Átfogó látásmód
Jó problémamegoldó képesség

Alkalmazkodóképesség

Csapatmunka

Jó kommunikációs készség

Az ideális pályázót érdekli a kereskedelmi televíziózás, ebből is leginkább a kereskedelem világa. Felhasználói szinten tudja és szereti használni az Excel funkcióit. A megoldandó feladatokat kihívásnak tekinti és ha szükséges, megvédi szakmai álláspontját.

Miért jó döntés ez számodra?

Magyarország piacvezető televízójánál dolgozhatsz,

Folyamatosan fejlődhetsz a szakmádban egy nemzetközi hátterű vállalatnál

Szakmailag elhivatott, fiatalos, családias hangulatú csapat vár

Mit ajánlunk?

Versenyképes fizetés

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Csoportos baleset- és életbiztosítás

Egészségszolgáltatási csomag

Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban

All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása

RTL Sport Klubban való részvétel (foci, futó és túra klub)

Jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán.

Az önéletrajzot kérjük, a fizetési igény és a pozíció megjelölésével elküldeni a sales.application@rtl.hu címre.

Az RTL Magyarország hazánk egyik legnagyobb médiavállalata, amelynek zászlóshajója a piacvezető televíziós csatorna az RTL Klub. A cég működését több, mint 400 dolgozó segíti elő, egy rendkívül fiatalos, dinamikus, pörgős és izgalmas környezetben.

109211M-RTL ZRT

Munkakör: Account Manager, Manager, SEM, Sales, Management, Marketing