Helpdesk administrator

Dátum: 2021.02.22.

Hely: Budapest, BU, HU, 1222

Év: 2019

Határozatlan idejű szerződéssel munkatársat keresünk

Helpesk administrator

munkakörbe

Miért jó döntés ez számodra?

Magyarország piacvezető kereskedelmi televíziójánál dolgozhatsz

Folyamatosan fejlődhetsz a szakmádban

Családias hangulatú fiatalos csapatban dolgozhatsz

Mik lesznek a feladataid?

A cég laptop és desktop számítógépeinek telepítése és a felhasználóink támogatása

Távoli elérést biztosító kliens oldali eszközök támogatása (VPN)

A napi tevékenységed és a felhasználói kérések, ill. azok megoldásának dokumentálása az erre fenntartott rendszerben

Külső beszállítókkal formális és informális kapcsolattartás az egyeztetett kereteken belül, a szükségletek kielégítésére

Munkád során érintkezni és kommunikálni kell a cég minden munkatársával, beleértve a vállalatvezetést is

Kommunikációddal, megjelenéseddel és emberi kapcsolataiddal az IT arculatát hűen és professzionálisan tükrözd

Mit várnak majd tőled?

Windows környezet és Microsoft technológia ismeretét

Magabiztos Microsoft Office felhasználói és támogatói ismereteket

Minimum középfokú szakirányú végzettséget

Rendezett, szervezett és céltudatos munkavégzést, jó dokumentációs készséget

Kimagaslóan jó csapatszellemet

Elméleti jártasságot hálózatok üzemeltetésében (DNS, DHCP, IP maszk, etc.)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen, nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat (IT felhasználói támogatás)

Rendszertervek, rendszerdokumentációk, munkautasítások készítésében szerzett jártasság

Közepes méretű Windows (W2k8/Win7/10) tartományi környezetben szerzett hálózat-üzemeltetési gyakorlat

Android, iOS operációs rendszerek és eszközök kezelésében szerzett tapasztalat

Felsőfokú végzettség

Alapvető programozási ismeretek (VB, HTML, batch, Powershell), telekommunikációs és SAN ismeretek

Angol nyelv ismerete

Mit ajánlunk?

Az RTL Magyarország dinamikusan fejlődő digitális osztályának tagja lehetsz. Fiatalos csapat, jó hangulat, tanulási és szakmai fejlődési lehetőségek várnak rád.

Szakmailag elhivatott, fiatalos, családias hangulatú csapat vár

Csoportos baleset- és életbiztosítás

Egészségszolgáltatási csomag

OTP SZÉP kártya juttatás

Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban

All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása

RTL Sport Klubban való részvétel (foci, futó és túra klub)

Munkavégzés helye, ideje

Budapest, 1222 Nagytétényi út 29.

A munkaidő 09:00-20:00-ig (09:00-17:30 vagy 11:30-20:00) tart, havi egyszer szombaton és vasárnap 11-15 óra között telefonos készenlét.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.”

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az rtl.hu  karrier oldalán

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:  tech.application@rtl.hu

Az RTL Magyarország hazánk egyik legnagyobb médiavállalata, amelynek zászlóshajója a piacvezető televíziós csatorna az RTL Klub. A cég működését több, mint 400 dolgozó segíti elő, egy rendkívül fiatalos, dinamikus, pörgős és izgalmas környezetben.

116743M-RTL ZRT

Munkakör: Developer, Web Design, Help Desk, Information Technology, Technology, Creative