Content Business Partner

Magyarország piacvezető médiavállalata Content Business Partnert keres, aki hatékonyan támogatja a tartalom előállító részlegeket HR és szervezetfejlesztési területeken.

A leendő feladatok között egyszerre találni klasszikus HR funkciót érintőket, de a nagyobb hangsúly a szakterület sajátosságainak, igényeinek menedzselésén van.

Munkakör leírása:

  • Összekötő szerep a tartalomgyártó területek és a HR között
  • HR funkciók összefogása az érintett szakterületen
  • Az üzleti érdekek, határidők szem előtt tartása a sajátosságok figyelembevételével
  • A szakterület sajátosságainak, igényeinek beépítése a HR és a szervezeti tervezésbe
  • Az tartalomelőállító terület szervezetének, folyamatainak, igényeinek és kihívásainak ismerete, rendszeres megbeszéléseiken való részvétel
  • Fejlesztések, projektek menedzselése
  • Mátrix rendszerben riportolás
  • Vállalati követelmények képviselete, betartatása
  • Bér-és juttatástervezés együttműködésben a területi vezetőkkel
  • Teljesítményértékelési támogatás
  • Piaci monitoring
  • Változások menedzselése

Képesítés:

  • Minimum 5 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Kreatív-alkotó környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Rendszerszemlélet, a sajátosságok figyelembevételével
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Összekötő személyiség

Mit ajánlunk?

  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban
  • All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása (próbaidő lejártát követően)
  • RTL Sport Klubban való részvétel (foci, futó és túra klub)
  • Hétvégi hazautazás támogatása közösségi közlekedéssel a hatályos rendelkezés alapján

Jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán.

Az önéletrajzot kérjük a pozíció megjelölésével elküldeni.

Az RTL Magyarország hazánk egyik legnagyobb médiavállalata, amelynek zászlóshajója a piacvezető televíziós csatorna az RTL Klub. A cég működését több, mint 400 dolgozó segíti elő, egy rendkívül fiatalos, dinamikus, pörgős és izgalmas környezetben.

Dátum:  2021.05.26.
Hely:

Budapest, BU, HU, 1222