Specjalista ds. Administracyjno-Pracowniczych

pow. pruszkowski

Zadania:

- Organizowanie wdrożenia dla nowo zatrudnionych pracowników (m.in. weryfikacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia)

- Organizowanie i prowadzenie szkoleń wstępnych (m.in. BHP)

- Rozliczanie czasu pracy pracowników; tworzenie i weryfikacja grafików

- Przygotowywanie raportów związanych z czasem pracy

- Nadzór nad obiegiem dokumentów

- Kontakt z Działem Kadr

- Pomoc pracownikom w uzupełnianiu dokumentów kadrowych

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie

- Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel)

- Prawo jazdy kat. B

- Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obiegiem dokumentów  kadrowych i /lub tworzeniem grafiki w dużej organizacji

- Dokładność, komunikatywność, umiejętność organizowania pracy i wyznaczania priorytetów

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

- Możliwości rozwoju oraz udział w szkoleniach

- Szeroki pakiet socjalny (m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, prezenty urodzinowe

Country: Poland

State/Region: Mazowieckie

City: powiat pruszkowski

Postal Code: 05-804

Job ID: 109209

109209Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Data:  2020-11-18
Lokalizacja:

powiat pruszkowski, MZ, PL, 05-804

Segment pracy: Social Media, Supply, Supply Chain, Marketing, Operations