ABAP Developer

Twoje zadania:

  • Wykonywanie prac programistycznych w zakresie rozwoju modułu Transportation Management
  • Udział w projektach realizowanych w ramach międzynarodowego zespołu
  • Praca w oparciu o podejście zwinne (Kanban)
  • Realizacja zmian dla klientów wewnętrznych
  • Analiza (debugowanie) incydentów w systemie SAP
  • Ścisła współpraca z konsultantami
  • Tworzenie koncepcji i wycen rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie jako programista ABAP
  • Mile widziany certyfikat „SAP Certified Development Associate – ABAP"
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoki poziom organizacji pracy

Oferujemy:

  • Możliwość poznania modułu Transportation Management
  • Możliwość pracy w oparciu o metodyki zwinne
  • Pracę na podstawie umowy o pracę (praca zdalna na czas pandemii koronawirusa, docelowo Poznań) lub umowy B2B (możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze)
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Dużą ilość ciekawych projektów w wewnętrznym Dziale SAP
  • Pracę z zespołem doświadczonych specjalistów
  • Możliwość ciągłego doskonalenia kompetencji
  • Wysoką poziom kultury organizacyjnej opartej na szczerej komunikacji i współpracy
  • Otwartość na inicjatywy i potrzeby

Arvato Bertelsmann is an international outsourcing provider, employing over 70 000 people in more than 40 countries. The Polish branch of Arvato Bertelsmann employs about 4000 people in 14 locations.

Click here to view the Polish Legal Regulations

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań/zdalnie

Postal Code: 61-872

Job ID: 146937

Date:  Jun 10, 2021
Location:

Poznań/zdalnie, WP, PL, 61-872

Job Segment: ABAP, Social Media, ERP, SAP, Supply, Technology, Marketing, Operations