Specjalista ds. Employer Brandingu

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie kampanii EB i rekrutacyjnych online i offline
  • zarządzanie stronami karierowymi oraz social media
  • koordynacja udziału firmy w targach pracy
  • koordynacja udziału w akcjach promujących firmę, m.in. podczas wydarzeń lokalnych
  • wsparcie wewnętrznych projektów employer brandingowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zakresie EB: kampanie rekrutacyjne, eventy, social media
  • bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność realizowania kilku równoległych projektów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację (min. B2)
  • kreatywność, komunikatywność, energia!

To oferujemy:

  • możliwość współkreowania strategii EB firmy
  • możliwość udziału w wielu ciekawych projektach w zakresie EB, w tym również międzynarodowych
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • świetną lokalizację pracy (Nowy Rynek)

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-569

Job ID: 160338

Data:  2021-09-15
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 61-569

Segment pracy: Branding, Social Media, Supply, Supply Chain, Marketing, Operations