Scrum Master

Twoje zadania:

  • Współudział w przeprowadzeniu transformacji Agile w organizacji Arvato SCS Polska
  • Wsparcie Zespołów Agile’owych w roli Scrum Mastera
  • Wsparcie organizacji w zakresie zwiększania efektywności wykorzystywanych procesów i sposobów działania
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu metodyk zwinnych
  • Promowanie podejścia zwinnego w organizacji

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy jako Scrum Master
  • Doświadczenie na stanowisku Scrum Master’a w dużych organizacjach
  • Doskonała znajomość filozofii Agile oraz metodyk zwinnych Scrum oraz Kanban
  • Mile widziana znajomość Lean
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)

Oferujemy:

  • Wysoki wpływ na prowadzoną od podstaw transformację Agile w rozpoznawalnej organizacji o uznanej marce
  • Dużą swobodę działania
  • Otwartość na inicjatywy i potrzeby
  • Wysoki poziom kultury organizacyjnej opartej na szczerej komunikacji i współpracy

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-872

Job ID: 99905

[[customQuickApply]]99905Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Data:
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 61-872

Segment pracy: Social Media, Supply, Supply Chain, Marketing, Operations