Scrum Master

Twoje zadania:

  • wsparcie zespołów w roli Scrum Mastera,
  • wsparcie organizacji w zakresie zwiększania efektywności wykorzystywanych procesów i sposobów działania, po to by wspólnie budować jej przewagę konkurencyjną na rynku,
  • ukierunkowywanie działań na osiąganie rezultatów biznesowych (outcome'ów),
  • prowadzenie warsztatów z zakresu metod zwinnych,
  • promowanie podejścia zwinnego w organizacji.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w oparciu o metody zwinne (np. Scrum, Kanban),
  • postępowanie zgodne z wartościami Agile Manifesto,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • oferujemy home office, ale zależy nam na tym, abyś w miarę możliwości był/a z nami na „placu boju”,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2),
  • mile widziana znajomość Lean Management.

Oferujemy:

  • współudział w przeprowadzeniu transformacji zwinnej; będziesz naszym drugim Scrum Masterem co da Tobie duży wpływ na kształtowanie naszej organizacji,
  • współpracę w interdyscyplinarnym środowisku (także z osobami spoza IT),
  • dużą swobodę działania,
  • otwartość na inicjatywy i potrzeby,
  • wysoki poziom kultury organizacyjnej opartej na szczerej komunikacji i współpracy.

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-569

Job ID: 161881

Data:  2021-09-19
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 61-569

Segment pracy: Social Media, Supply, Supply Chain, Marketing, Operations