Konsultant SAP

Zadania:

  • wsparcie obszaru Supply Chain Management,
  • wdrażanie nowych funkcjonalności systemu (moduł WM),
  • utrzymanie oraz optymalizacja procesów logistycznych,
  • uczestniczenie w międzynarodowych projektach.

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie jako Konsultant SAP w module WM,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2),
  • znajomość podstaw języka programowania ABAP (debugowanie, rozumienie kodu),
  • orientacja na rozwiązania.

Oferujemy:

  • udział w ambitnych projektach realizowanych dla największych polskich i światowych marek,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stacjonarną pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania,
  • możliwość korzystania z home office,
  • elastyczny czas pracy,
  • miłą atmosferę, nieformalny dress code.

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 61-872

Job ID: 102001

[[customQuickApply]]102001Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Data:  2020-10-06
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 61-872

Segment pracy: Social Media, SAP, ERP, Supply, ABAP, Marketing, Technology, Operations