Ekspert ds. Systemów Wynagrodzeń

Obecnie  poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy Plewiska k. Poznania / Poznań

Poszukujemy osoby zainteresowanej tworzeniem i rozwijaniem systemów płacowych i motywacyjnych w firmie Arvato. Ekspert ds. Systemów Wynagrodzeń odpowiada za wyznaczanie standardów polityki wynagrodzeń i benefitów, a także monitorowanie i wdrażanie trendów rynkowych w naszej organizacji.

Główne zadania to:

  •     tworzenie, rozwijanie oraz aktualizacja systemów płacowych i motywacyjnych
  •     opracowywanie danych do budżetów wynagrodzeń, monitorowanie ich realizacji oraz sporządzanie raportów
  •     koordynowanie procesu przeglądu wynagrodzeń
  •     przedstawianie rozwiązań i rekomendacji w zakresie systemów wynagrodzeń w firmie
  •     analizowanie zewnętrznych benchmarków w zakresie systemów płacowych i motywacyjnych dla stanowisk administracyjnych i produkcyjnych
  •     proponowanie usprawnień i automatyzacji w zakresie systemów wynagrodzeń
  •     odpowiedzialność za regulaminy i procedury związane z systemami motywacyjnymi w organizacji
  •     współpraca z zewnętrznymi dostawcami

Nasze oczekiwania to:

  •    2 letnie doświadczenie w obszarze kadrowo – płacowym
  •    wiedza z zakresu stosowanych systemów płacowych i motywacyjnych
  •    doświadczenie we wdrażaniu zmian w systemach wynagradzania
  •    proaktywność w działaniu
  •    komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie
  •    znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację
  •    bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy Ci:

  •    umowę o pracę
  •    ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji
  •    bardzo dobrą atmosferę pracy
  •    środowisko wspierające rozwój
  •    współpracę z profesjonalnym zespołem

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 62-064

Job ID: 106826

[[customQuickApply]]106826Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Data:  2020-12-29
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 62-064

Segment pracy: Social Media, Supply, Supply Chain, Marketing, Operations