Analityk HR

Zadania:

  • Tworzenie nowych i rozwijanie dostępnych już narzędzi wspomagających raportowanie i analizę danych,
  • Nadzór nad opracowywaniem raportów dot. spraw personalnych w Arvato (m.in. GUS oraz inne państwowe instytucje kontrolno-sprawozdawczych),
  • Definiowanie wskaźników efektywności (KPI) w obszarze HR oraz dbanie o spójność standaryzacji tych wskaźników w organizacji,
  • Nadzór nad dostarczaniem danych do bazy Power BI, dbanie o ich spójność i czytelność prezentowania,
  • Projektowanie i rozwój standardowego zestawu definicji, metryk i raportów,
  • Udział w procesie wartościowania stanowisk,
  • Dostarczanie analiz i wniosków wspierających przegląd wynagrodzeń, udział w zespole projektowym,
  • Administrowanie strukturą, aktualizacja stanowisk, kodów zawodów oraz struktury organizacyjnej w systemie SAP,
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników SAP HR,
  • Współpraca z konsultantem biznesowym SAP HR, działem IT i dostawcą zewnętrznym w zakresie aktualizacji systemu SAP HR o wszelkie zmiany w zakresie raportowania i polityki wynagrodzeń,
  • Dzielenie się wiedzą z członkami Zespołu Wsparcia Działu Kadr i Płac oraz sukcesywne budowanie kompetencji.

Nasze oczekiwania to:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość systemu SAP w module HR,
  • Kreatywność i umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • Dojrzałość biznesowa oraz orientacja na cel,
  • Proaktywność w działaniu,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację (min. B1),
  • znajomość systemu Power BI.

Oferujemy Ci:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji,
  • Umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy!
  • współpracę z profesjonalnym zespołem

State/Region: Wielkopolskie

City: Poznań

Postal Code: 62-064

Job ID: 219821

[[customQuickApply]]219821Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Services

Data:  2022-06-03
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 62-064

Segment pracy: Supply Chain, ERP, SAP, Supply, Social Media, Operations, Technology, Marketing