specjalista ds.windykacji

Specjalista ds. Windykacji Polubownej (Contact Center)

Zadania:

Jako Specjalista ds. Windykacji Polubownej będziesz odpowiedzialny za telefoniczny kontakt z dłużnikami w celu ustalenia warunków spłaty zadłużenia oraz nadzór nad terminowością spłaty.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie: podstawa + premia (uzależniona od wyników pracy)
  • profesjonalne szkolenia wdrażające
  • pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 7:00 - 20:00 oraz jedna sobota w miesiącu
  • stopniowanie stanowisk (zależne od doświadczenia)
  • benefity (m.in. kartę sportową lub prywatną opiekę medyczną)

Wymagania:

  • komunikatywność oraz chęć rozwoju umiejętności negocjacyjnych
  • mile widziane doświadczenie w Contact Center i obszarze windykacji
  • opanowanie i asertywność
  • znajomość pakietu MS Office

Company: [[Arvato Financial Solution]]

Country: [[Poland]]

State/Region: [[Wielkopolska]]

City: [[Poznań]]

Postal Code: [[60-201]]

Job ID: 82821

[[customQuickApply]]82821Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Financial Services Poland

Data:
Lokalizacja:

Poznań, WP, PL, 60-201