Specjalista ds. płatności

Twój zakres obowiązków:

▪ Analiza i weryfikacja danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu płatności

▪ Przygotowanie informacji o stanie konta dla klientów

▪ Wyjaśnianie niezgodności księgowych

▪ Przygotowywanie danych w celach raportowych

▪ Współpraca z zespołami ds. płatności w Polsce oraz w Niemczech

Co zyskujesz?

▪ Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

▪ Profesjonalne szkolenia wdrażające

▪ Przyjazne środowisko pracy

▪ Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Nasze wymagania:

▪ Dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1 - B2)

▪ Dokładność i sumienność w realizacji zadań

▪ Umiejętność pracy w zespole

▪ Praktyczna znajomość pakietu MS Office

▪ Zainteresowanie tematyką księgową, bądź wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze płatności będzie dodatkowym atutem

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze:

Powiedzmy to otwarcie: finanse są skomplikowane…

Wiemy, że finanse są skomplikowane! Dlatego chcemy być Twoim zaufanym partnerem, który sprawnie poprowadzi Cię przez zawiłości zarządzania wierzytelnościami. Analiza predykcyjna, wiodące nowoczesne platformy oraz wiedza międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zarządzania procesami — to narzędzia pozwalające nam wspierać w sposób ciągły i efektywny Twój biznes, a także realizować jego cyfrową transformację. Dzięki temu Ty możesz skupić się na potrzebach firmy i uwolnić jej potencjał rozwoju, bez względu na branżę czy lokalizację.

Company: [[Arvato Bertelsmann Financial Solutions]]

Country: [[Poland]]

State/Region: [[Silesia]]

City: [[Katowice]]

Postal Code: [[40-007]]

Job ID: [[168288]]

168288Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Financial Services Poland

Data:  2021-10-08
Lokalizacja:

Katowice, SL, PL, 40-007