Specjalista ds. Obsługi Klienta w zespole księgowym

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość procesów księgowych - mile widziane wcześniejsze doświadczenie w ramach 1. linii wsparcia w dziale AP
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Zadania:

  • Pomoc przy zapytaniach ad hoc od klientów niemieckojęzycznych – sprzedawców oraz dostawców (połączenia przychodzące w ramach zespołu Accounts Payable)
  • Wyjaśnianie niezgodności księgowych, w tym: błędnych nr faktur, nr zamówień, danych dostawców
  • Monitorowanie płatności w systemie
  • Codzienna praca ze skrzynką generyczną (kontakt mailowy z klientami i dostawcami firmy w j. niemieckim)
  • Zapewnienie codziennego wsparcia zespołowi AP oraz współpraca z zespołem księgowym AR

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pracę w godzinach administracyjnych pon - pt (8-16)
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające
  • Innowacyjne i przyjazne środowisko pracy
  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze:

Powiedzmy to otwarcie: finanse są skomplikowane…

Wiemy, że finanse są skomplikowane! Dlatego chcemy być Twoim zaufanym partnerem, który sprawnie poprowadzi Cię przez zawiłości zarządzania wierzytelnościami. Analiza predykcyjna, wiodące nowoczesne platformy oraz wiedza międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zarządzania procesami — to narzędzia pozwalające nam wspierać w sposób ciągły i efektywny Twój biznes, a także realizować jego cyfrową transformację. Dzięki temu Ty możesz skupić się na potrzebach firmy i uwolnić jej potencjał rozwoju, bez względu na branżę czy lokalizację.

Company: [[Arvato Bertelsmann Financial Solutions]]

Country: [[Poland]]

State/Region: [[Silesia]]

City: [[Katowice]]

Postal Code: [[40-007]]

Job ID: [[110861]]

110861Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Financial Services Poland

Data:  2020-12-30
Lokalizacja:

Katowice, SL, PL, 40-007

Segment pracy: Accounts Payable, Finance