Młodszy/a Księgowy/a (Accounts Payable)

Zadania:

Odpowiedzialność za procesy księgowe w obszarze
zobowiązań, w tym

▪ Kontrola poprawności danych oraz uzgadnianie niezgodności księgowych

▪ Księgowanie faktur (praca z systemem SAP oraz Basware)

▪ Ustalanie sald kont

▪ Vendor Master Data Management

▪ Obsługa zapytań klienta oraz korespondencji wewnętrznej w j. niemieckim

▪ Przygotowywanie danych w celach raportowych

Co zyskujesz?

▪ Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

▪ Możliwość udziału w projektach improvementowych

▪ Międzynarodowe środowisko pracy – możliwość codziennej

pracy z wykorzystaniem języków obcych

▪ Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika

(prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny,

pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

Wymagania:

▪ Dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)

i/ lub znajomość języka angielskiego (min. poziom C1)
▪ Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze
księgowym (AP/ PtP)

▪ Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ rachunkowości

▪ Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji w języku angielskim oraz/ lub w języku niemieckim
▪ Dokładność i sumienność w realizacji zadań

▪ Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel)

▪ Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

▪ Rozwinięte umiejętności analityczne

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze:

Powiedzmy to otwarcie: finanse są skomplikowane…

Wiemy, że finanse są skomplikowane! Dlatego chcemy być Twoim zaufanym partnerem, który sprawnie poprowadzi Cię przez zawiłości zarządzania wierzytelnościami. Analiza predykcyjna, wiodące nowoczesne platformy oraz wiedza międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zarządzania procesami — to narzędzia pozwalające nam wspierać w sposób ciągły i efektywny Twój biznes, a także realizować jego cyfrową transformację. Dzięki temu Ty możesz skupić się na potrzebach firmy i uwolnić jej potencjał rozwoju, bez względu na branżę czy lokalizację.

Company: [[Arvato Bertelsmann Financial Solutions]]

Country: [[Poland]]

State/Region: [[Silesia]]

City: [[Katowice]]

Postal Code: [[40-007]]

Job ID: [[138927]]

Data:  2021-09-03
Lokalizacja:

Katowice, SL, PL, 40-007

Segment pracy: Accounts Payable, ERP, SAP, Data Management, Finance, Technology, Data