Asystent/ka w zespole księgowym

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienne wsparcie zespołu AP w zakresie kontroli poprawności danych oraz uzgadniania niezgodności księgowych,

  • Księgowanie faktur (codzienna praca z systemem SAP),

  • Kontakt z dostawcami oraz innymi zespołami księgowymi,

  • Przygotowywanie danych w celach raportowych.

Nasze wymagania:

  • Posługujesz się j. angielskim na poziomie komunikatywnym (min. B2)?

  • Chciałbyś rozwijać umiejętności analityczne w swojej codziennej pracy?

  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy i chcesz rozwijać się w zespole księgowym?

  • Chciałbyś poznać system SAP i jego księgowe tajniki?

  • Lubisz pracę w zespole, a kreatywne myślenie nie stanowi dla Ciebie problemu?

  • Jesteś otwarty na pracę w międzynarodowym zespole: Polska & Niemcy?

  • Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

To oferujemy:

  • Umowa o staż absolwencki (3-miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy),

  • Elastyczny grafik godzinowy,

  • Profesjonalne szkolenia wdrażające oraz przyjazne środowisko pracy,

  • Możliwość doskonalenia kompetencji językowych w codziennej pracy.

Powiedzmy to otwarcie: finanse są skomplikowane…

Wiemy, że finanse są skomplikowane! Dlatego chcemy być Twoim zaufanym partnerem, który sprawnie poprowadzi Cię przez zawiłości zarządzania wierzytelnościami. Analiza predykcyjna, wiodące nowoczesne platformy oraz wiedza międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zarządzania procesami — to narzędzia pozwalające nam wspierać w sposób ciągły i efektywny Twój biznes, a także realizować jego cyfrową transformację. Dzięki temu Ty możesz skupić się na potrzebach firmy i uwolnić jej potencjał rozwoju, bez względu na branżę czy lokalizację.

Company: [[Arvato Bertelsmann Financial Solutions]]

Country: [[Poland]]

State/Region: [[Silesia]]

City: [[Katowice]]

Postal Code: [[40-007]]

Job ID: [[173481]]

Data:  2021-12-01
Lokalizacja:

Katowice, SL, PL, 40-007

Segment pracy: ERP, SAP, Network, Technology